top of page

Sponsorlarımız

U-12 LİGİ İSİM SPONSORUMUZ

Adsız.jpg

Osman Can tarafından 1973’te kurulan Canyıldız Bombe Sıvama, kurulduğu günden bu yana kalitesinden taviz vermeden ilerleyerek bugün sektöründe güvenilen ve aranılan bir firma olmayı başarmıştır.

Firmamız, kurmuş olduğu teknik altyapısı ve her biri konusunda uzman personeliyle kapasitesini her geçen yılda artırarak büyümesini sürdürmüştür.

İstikrarlı büyüme için, iç piyasa kadar dış piyasada da etkin olmayı hedefleyen firmamız ihracat potansiyelini de arttırma çabalarını kararlılıkla devam ettirmektedir.

Firmamız ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve yeniliklere öncülük etmek için ciddi bir çaba sarf etmektedir.

https://cny.com.tr/

KUPA SPONSORUMUZ

ipek dms(1)_edited.jpg

İpek DMS olarak, 2007 yılından bu yana Manisa ve İzmir’de 100’den fazla firmaya reklam hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde bulunan görsel tasarım, dijital baskı, offset baskı ve dijital bobin etiket baskı sistemleri ile sınırsız baskı çözümleri sunmaktayız.

 

Sektöründe öncü, kalite ve güveni hedefleyen firmaların birinci tercihi olarak müşteri odaklılık bizim için ön plandadır.

 

Hedefimiz durmaksızın gelişen teknolojiyi takip ederek dijital baskı sektöründe her yıl biraz daha gelişmektir.

 

Biz de İpek DMS olarak firma, kurum ve kuruluşların faaliyet gösterdikleri alanlarda ürün ve hizmetlerini, hedef kitlelerine en doğru ve etkili şekilde tanıtılması için gereken her türlü hizmeti vermekteyiz.

https://www.ipekdijital.com/

bottom of page