top of page

Biz Kimiz?

Basketball Dunk

Türkiye’nin metropol şehirlerinde uzun yıllardır düzenlenen ve İzmir ilinde de daha önceleri denenmiş, uygulanmaya çalışılmış, fakat yüksek maliyetlerden dolayı katılımın düşük sayılarda kaldığı özel lig organizasyonlarını, daha gerçekçi hedefler ortaya koyarak ve maliyetleri minimum seviyelere çekerek hayata geçirme hedefiyle yola çıkmış bulunmaktayız.

MİSYONUMUZ

colorful-basketball-court-XSUWGLM.jpg

İzmir ilindeki kulüplerin ve kulüp bünyesindeki gençlerimizin sene içerisinde daha fazla maç tecrübesi yaşamasını sağlamak, spor okulları ve altyapı kulüplerini, kendi durum ve seviyelerindeki kulüplerle aynı organizasyon çatısı altında buluşturmak üstlenmiş olduğumuz en büyük misyondur.

VİZYONUMUZ

close-up-of-basketball-texture-PYV8LZX.jpg

Tüm basketbol paydaşlarına ulaşarak ilimizdeki basketbol sporunun tekrar profesyonel ve yetiştirici bir kimliğe kavuşmasını sağlamayı hedeflemekteyiz.

4b6ea3d1b2ee4e13c7e66a2d1f306004.jpg

​​İzmir Junior League organizasyonunu, kulüplerimizin ve altyapı oyuncularının sene içerisinde daha fazla maç yapmaları için düzenliyoruz. Rekabetçi ortam, yapılan maçların adeti ve zorluk derecesi ile bağlantılı olarak artar ve bizleri gelişmeye sevk eder. Sadece çocukların gelişimi üzerine dizayn edeceğimiz, gergin ortamdan uzak sizlerle birlikte büyüyeceğimiz bir organizasyona var mısınız?

bottom of page